II молодша група “Капітошки” 23.05.2023, 24.05.2023

24. 05. 2023

Мовлення дитини.

Тема: “Кізонька коза”

Мета: Розширити знання дітей про свійських тварин; вчити дітей відповідати на запитання, будувати стислий опис тварин – кози; формувати в дітей вміння утворювати пестливі слова, чітко вимовляти звуки та слова; збагачувати словник дітей відповідно до теми (чим живляться, як пересувається, як звуть дитинчат); виховувати інтерес і бережливе ставлення до тварин.                                                                   Матеріали: іграшкова коза, предметні малюнки (свійські тварини та їх дитинчата)

Хід заняття

1. Ігровий момент – у гості завітала кізонька.
  2. Розглядання кози
  3. Складання описової розповіді про козу за зразком вихователя.
  4. Фізкультхвилинка.                                                                                                                                                                     https://www.youtube.com/watch?v=E8hyyfycZJI
  5. Мовленнєва гра “Скажи ласкаво”
  6. Гра “Хто де живе”
  7. Підсумок.

Дитина в природному довкіллі

Тема: “Що нам кізонька принесла?”

Мета: Розширити знання дітей про свійських тварин; поглибити знання дітей про зовнішній вигляд та повадки кози; вчити дітей виділяти і називати основні частини тіла, особливості життя (чим живиться, як пересувається, як звуть дитинчат); виховувати інтерес і бережливе ставлення до тварин.                      Матеріали: малюнок “Коза з козенятами на пасовищі”, іграшкова коза, предметні малюнки (свійські тварини та їхні дитинчата), ілюстрації на тему “Чим корисна кізонька”

Хід заняття

Здоров`я та фізичний розвиток

Тема: “Кізонька в гості завітала”

Дитина в світі культури. Образотворча майстерня. Аплікація

Тема: “Фартушок для кізоньки”

Мета: Вчити дітей складати та наклеювати візерунок із геометричних фігур, чередуючи їх; розвивати естетичний смак, чуття кольору, уяву, фантазію; виховувати почуття радості від виконаної роботи, акуратність, старанність.

Тема: Ми охайні малюки

Дитина в природному довкіллі

Тема: Пігулки . Вітаміни

Здоров`я та фізичний розвиток

Тема: Ми веселі спортсмени

Дитина в сенсорно пізнавальному просторі

Тема:Рівність і не рівність груп предметів. Орієнтування у просторі

Мета:продовжувати вчити порівнювати предмети, розрізняти рівність і нерівність груп, розуміти і правильно вживати слова:”скільки”, “стільки”, “порівну”, “більше, менше на один”;вправляти у визначенні напрямків; розвивати увагу, пам`ять увагу; виховувати зосередженість.

24.02.2023

Дитина в світі культури

Музичний калейдоскоп

Дитина в соціумі

Тема:Полікуємо півника

Мета:учити дітей піклуватися про хворих; формувати інтерес до лікорських рослин; розвивати словниковий запас, мислення;